*Kurumsal Nakliyatİşyeri,Ofis,Fabrika,Fuar,Hastahane,Dershane ve Dizi Seti taşımaları.
Profesyonel taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır.Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Evden eve ofisten ofise nakliye hizmetimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar;müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız.

İşyeri,ofis,banka,fuar,hastane,dershane taşımalarından önce ekspertiz uygulaması yapılır.Şirketimiz  yetkili elemanlardan birini taşınma adresine göndererek etüt çalışması yaptırır.Burada araç büyüklüğü taşıyıcı sayısı ve gerekli ambalaj ve paketleme malzemeler tespit edilir.Eksperimiz sonradan yaşabilecek sorunlara karşı eşyanın  nakil edilecek yerede tesbite gitmekle yükümlüdür.

Bu ön çalışmalar sonucunda fiyat teklifi kişiye sunulur, kabulu dahilinde tecrübeli elemanlar ve kapalı araçlarla taşınma işlemi gerçekleşir.

Ofis Taşımalarında elektronik eşya,para kasası,fotokopi/faks gibi cihazlar,evrak ve mobilyalar gereken özen ile  tercihiniz doğrultusunda paketlenir,gerekli demonte ve monte işlemleri marangozumuz tarafından yapılır ve taşınır.büyük eşyaların paketlemesinde kraft baloncuklu naylon(patpat)dediğimiz malzememizden kullanılır.

Eşyaların araç içi istifi ve bina içerisinde doğru dağılımı için paketlenen eşyalar üzerine etiketleme yapılır. Taşınan ve/veya depolanan eşyaların detaylı envanteri tutulur. Taşıma için gerekli olan Nakliye Sigortası
firmamızca yapılır.

ÖZYURTLAR NAKLİYAT ofis taşımacılığı adı altında,okul,hastahane,banka malzemeleri,işyeri atolyesi malzemeleri,festival dekor malzemeleri,kamu kurum ve kuruluşları ile şirketlerin her çeşit taşınma,nakliyat,lojistik işlemleri yapıyoruz.

Ofis Taşıma


  
  


    
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret93830
Evden Eve Nakliyat İzmit
Etiketler
İstanbul Ankara Arası Nakliyat
Özyurtlar  evden eve nakliyat kaliteli ve güvenilir taşımacılık
istanbul Ev Eşyası Depolama  hizmeti ofis ve büro taşıma

istanbul Ankara Nakliyat 

istanbul izmir nakliyat

kartal nakliyat firmaları
Sosyal Medya