Tuzla Evden Eve Nakliyat


Tarihçe; Tuzla İstanbul ilinin en güneyinde bulunan ilçesidir.Türkiye'nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir.Türkiye'nin en büyük tersahesi ve Türkiye'nin tek Formula 1 pisti Tuzla'dadır.

1400 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından  osmanlı topraklarına katıldı.Tuzlada yaşayan Rumlar,Lozan Antlaşması çerçevesinde Selami,Kavala ve Drama'dan sonra gelen Türklerle yer değiştirmişlerdir.

1800'lerin sonnuna  kadar balıkçılık ve çiftçiliğin bir arada sürdürüldüğü Tuzla'da sanayinin gelişmesiyle çiftçilik önemini yitirmiştir.Günümüzde Tuzla tersanelerede ev sahipliği yapmaktadır.

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmet yelpazemizi  genişleterek artık Tuzla'nın tüm semtlerinde ev taşıma  hizmeti verilmekte.Amacımız kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir hizmet vermektir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat taleplerinizi telefonla veya  e-maille bize ulaşmasıyla experimiz evinizi siniz istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder.Nakliyat talebenize uygun planlama koordinasyon ve eşyanızın hassasiyetine göre taşınabilecek büyüklükte araç,eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesini tespit eder.

Tuzla'dan Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine de şehirler arası nakliyat ve ev taşıma hizmeti vermekteyiz.Şehirler arası nakliyat olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sigorta kapsamında olup,eşyalarınızı güvenli bir şekilde sizlerden aldığımız gibi aynen tarafınıza söz verdiğimiz gün ve saatte tarafınıza teslim etmekteyiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret93828
Evden Eve Nakliyat İzmit
Etiketler
İstanbul Ankara Arası Nakliyat
Özyurtlar  evden eve nakliyat kaliteli ve güvenilir taşımacılık
istanbul Ev Eşyası Depolama  hizmeti ofis ve büro taşıma

istanbul Ankara Nakliyat 

istanbul izmir nakliyat

kartal nakliyat firmaları
Sosyal Medya