* Piyano ve Kasa TaşımaPara Kasası ve Piyano Taşıma


  Çelik kasalar be piyanolar oldukça maliyetli ve ağır eşyalar olduğu için taşıma esnasında oldukça fazla özen ve ilgi gösterilmesi gereken bir nakliyat hizmetidir. Piyano Taşımacılığı için daha küçük ve süspansiyonu oldukça iyi olan araçlar kullanmaktayız. Bunun nedeni;taşıma sırasında sarsıntıları en aza indirgemektir.Piyanolar maddi değerlerinin yanında bir çok kişi tarından manevi olarak da oldukça kıymetli olarak görülmektedir. O nedenle piyano taşıma hizmetinde sizi üzmemek adına ayrı bir özen göstermekteyiz.

Piyano Taşıma işlemi sırasında kırılma  ihtimali olan tüm kısımları özenle söküp özel balonlu ambalaj malzemelerimizle paketlemekteyiz. Özyurtlar Nakliyat  firması olarak oldukça ince düşünülüp tasarlanan bu müzik aletinin nakliyat hizmeti konusunda oldukça özenle çalışmakta ve hizmet vermekteyiz.

  

Mümkün olduğunca en az hasarla değil sıfır hata ile nakliyesinin yapılması gerekmektedir. Bu şekilde sorunsuz bir taşıma da ancak güzel bir şekilde paketleme ve ambalajlama ile mümkündür. Hediye olan çelik kasa ve piyano için depolama hizmeti de sunmaktayız. İstediğiniz gün ve saatte istediğiniz adrese teslim edilebilmektedir. Dilerseniz Depolama sayfamızdan depolama ile ilgili bilgide alabilirsiniz. (0216) 517 52 44 (0212) 212 11 88

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret93828
Evden Eve Nakliyat İzmit
Etiketler
İstanbul Ankara Arası Nakliyat
Özyurtlar  evden eve nakliyat kaliteli ve güvenilir taşımacılık
istanbul Ev Eşyası Depolama  hizmeti ofis ve büro taşıma

istanbul Ankara Nakliyat 

istanbul izmir nakliyat

kartal nakliyat firmaları
Sosyal Medya